X.0 Conference | Сталий розвиток громадських ініціатив Conference

Ventotene Киев, Украина
02 Oct 2015
http://x0conference.ngo30.org/

Історія та мета події

X.0 Сonference  друга конференція, організована нами, командою NGO 3.0, що бачить основною своєю метою допомогати системному розвитку волонтерських і громадських ініціатив для підвищення соціального благополуччя в Україні.

Ми створили X.0 Conference як майданчик для отримання знань, розвитку навичок та обміну досвідом всередині спільноти активістів. У центрі уваги конференції, як і всієї нашої діяльності, — стійкий організаційний ріст на основі культури безперервного вдосконалення (LEAN).

Перша конференція зібрала 29 травня 2015 року понад 120 представників громадських ініціатив революційного і військового часу, щоб обговорити засоби вдосконалення внутрішніх процесів, налагодження взаємовідносин у командах та між організаціями, інструменти ефективної співпраці. 

В наступній події ми вирішили зробити акцент на темі сталого розвитку, зсунути фокус з поточної діяльності в бік цілей та місії організацій.  Теми доповідей та майстер-классів охоплюють наступні аспекти розвитку ГО та волонтерських команд:

 1. Бачення та місія діяльності організації:
  • Канвас організаційної моделі (Business Model Generation) для ГО.
  • Стратегічне планування діяльності.
  • Прийняття стійких рішень.
 2. Процеси та культура взаємодії усередині ГО: 
  • Зсередини назовні: розбудова сталих комунікацій у неприбуткових організаціях.
  • Побудова культури безперервного вдосконалення (Kaizen), гнучких процесів (Agile), ощадливого впливу (Lean) та інші корисні запозичення ГО у інноваційного технологічного бізнесу.
 3. Взаємодія з донорами, партнерами та меценатами:
  • Вони і ми: чи такі великі розбіжності у поглядах на сталий розвиток у НУО та донорських організацій.
  • Правила ефективного фандрейзингу в комерційному сегменті.
  • Ефективна взаємодія NGO та IT-розробника.
 4. Громадський активізм та соціальне підприємництво:
  • Після Майдану: соціальні іновації та волонтерство.
  • Від волонтерства до соціального підприємництва. Вже завтра.

Серед спікерів події — експерти організаційного розвитку та громадської діяльності: Тетяна Жданова, Ірина Литовченко, Татьяна Михайлюк, Тетяна Локоть, Наталія Треніна, Євген Демченко, Ілона Демченко, Діна Волинець, Валентин Десятник, Жанна Пархоменко та інші. 

Ми чекаємо участі широкої аудиторії — як представників зареєстрованих ГО, так і команд активістів, організацій довоєнної пори та “надзвичайних” служб, що з’явилися та розвиваются останнім роком, також соціальних підприємців та новаторів.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Ми запрошуємо лідерів організацій чи команд чисельністю від 3-5 чоловік: керівників, координаторів напрямків та тих, хто має можливість і бажання впливати на розвиток своєї організації. Ми запрошуємо не лише організації, що займаються «надзвичайними» питаннями і допомагають людям, яких торкнулася война в Україні. Будемо раді бачити також представнікив ГО різних поколінь, а також social good бізнес — некомерційні організації, орієнтовані на створення суспільного блага.

У вас є можливість прийняти участь наступними способами: 

 1. Подати заявку на безкоштовну участь та описати свою мотивацію. Ми розглянемо вашу заявку протягом тижня після отримання.
 2. Подати заявку на безкоштовну участь та компенсацію витрат на проїзд (у розмірі вартості плацкартного квитка, за наявності проїзного документа) та описати свою мотивацію. Ми розглянемо заявку і дамо відповідь щодо можливості відшкодування протягом двох тижнів після отримання заявки.
 3. Компенсувати організаційні витрати у розмірі 600 гривень оплатою онлайн і отримати квиток гарантовано.

Будемо дуже вдячні за компенсацію організаційних витрат, якщо ви маєте таку можливість. Ми вкладаємо душу в наші події і намагаємося зробити їх максимально корисними та доступними для тих активістів, які дійсно не можуть відшкодувати витрати. Наразі ми не маємо достатнього бюджету для відшкодування усіх витрат. Але ми продовжуємо шукати партнерів для того, щоб якомога більше людей змогли відвідати подію.

Кнопка реєстрації вгорі праворуч ;)

Ознайомитися з програмою події>
Слідкувати за подіями на фейсбуці>

Organizers Contacts

Organization NGO 3.0
Contact Person Ольга Сергєєва
Phone Number +380 (093) 209 65 50
Email sergeeva@ngo30.org
Speakers in Review (1)
Participants: 187

Seats remained: 0 of 187